Szybki kontakt

Umowa serwis

Jeśli jesteś zainteresowany stałą opieką i dozorem nad twoimi urządzeniami możesz zapytać nas o umowę. Oferujemy cykliczne przeglądy instalacji i urządzeń zgodne z ustalonym harmonogramem a także atrakcyjne stawki.

Niejednokrotnie właściciele klimatyzacji stają przed wyborem dobrego serwisu. Użytkownik nie wiedząc na czym polega przegląd klimatyzacji, ma z tym często problem. Serwis klimatyzacji nie jest łatwą czynnością, zwłaszcza jeśli nie znamy się na podstawach ich przeprowadzenia. Klient z zasady nie musi wiedzieć o wszystkich czynnościach wchodzących w skład profesjonalnego przeglądu urządzeń klimatyzacyjnych.

Niezbędnych jest kilka czynności:

  • kontrola szczelności układu chłodniczego,
  • oczyszczenie wymienników wraz z odgrzybianiem,
  • próba szczelności oraz kontrola drożności układu odprowadzenia skroplin,
  • kontrola podzespołów urządzenia
  • pomiar temperatur pracy klimatyzatora

Dodatkowo można przeprowadzić pomiar efektywności elektrycznej pracy sprężarki i wentylatorów .

W wyjątkowo zaniedbanych klimatyzatorach, często trzeba zdemontować elementy urządzenia w celu ich dokładnego czyszczenia i odgrzybienia. Niekiedy układ chłodniczy klimatyzatora jest nieszczelny co może prowadzić do jego uszkodzenia. W takim przypadku konieczne jest wykonanie wysokociśnieniowej  próby szczelności i usunięcie rozszczelnienia i napełnienia go czynnikiem chłodniczym. Stare urządzenia często zawierają czynnik obecnie